Kreator stron www online
 Własna strona www + sklep internetowy - u nas zajmie Ci to 5 minut... jasky.pl - własna strona www + sklep internetowy w 5 minut
strona główna  :  jak to działa?  :  nasza oferta  :  rejestracja  :  moje konto  :  kontakt  :  faq
Szanowni Panstwo! Z przykroscia informujemy, ze serwis jasky.pl konczy swoja dzialalnosc z dniem 15.06.2020. Do tego czasu prosze zmienic uslugodawce oraz poinformowac swoich odbiorców o zmianie adresu strony www. Dziekujemy za wspólprace.
Prosze nie dokonywac platnosci!

 
  Nasza oferta

 

Korzyści z rejestracji w jasky.pl.

Zakładając stronę w jasky.pl, pomijasz wszystkie skomplikowane procedury związane z zaistnieniem w internecie w tradycyjny sposób. Składają się na nie rejestracja adresu, rejestracja konta www, wykonanie strony www oraz przesłanie jej na serwer. W jasky.pl proces ten jest zupełnie zautomatyzowany. Użytkownik skupia się na najważnieszym - wyglądzie swojej strony internetowej oraz aktualności informacji na niej umieszczonych.

Ponadto ważnymi jeśli nie najważnieszymi korzyściami są czas, niezależność oraz pieniądze.

 • Czas:
  utworzenie strony w jasky.pl zajmie dosłownie chwilę. Ponadto, późniejsze modyfikacje użytkownik dokona równie szybko, w dowolnej chwili.
   
 • Niezależność:
  samodzielność we wszystkich czynnościach wykonywanych na swojej stronie www. Nie musisz angażować osób trzecich, wszystko wykonasz samodzielnie.
   
 • Pieniądze:
  wystarczy przeliczyć ile kosztowałoby wykonanie prostej strony typu wizytówka (1 podstrona) w tradycyjny sposób. Podpowiemy: o wiele drożej niż w jasky.pl. Co więcej, u nas za wiele mniej wykonasz nie jedną lecz wiele podstron, a w nich kolejne podstrony, wgrasz nie jedno lecz kilka zdjęć. Koszt zwraca się od razu.

Zarejestruj się i przetestuj nas zupełnie za darmo. Po okresie próbnym zdecydujesz czy zostajesz z nami na dłużej.

Zarejestruj się!

 
 
     dla kogo jest nasza oferta?
     co oferujemy?
     jakie są wymagania?

     korzyści z rejestracji w jasky.pl

     dostępne pakiety i ceny
 
     funkcje pakietu standowww
     funkcje pakietu +iziszop

» Ochrona prywatności  2006-2020 © Relink