Kreator stron www online
 Własna strona www + sklep internetowy - u nas zajmie Ci to 5 minut... jasky.pl - własna strona www + sklep internetowy w 5 minut
strona główna  :  jak to działa?  :  nasza oferta  :  rejestracja  :  moje konto  :  kontakt  :  faq
Szanowni Panstwo! Z przykroscia informujemy, ze serwis jasky.pl konczy swoja dzialalnosc z dniem 15.06.2020. Do tego czasu prosze zmienic uslugodawce oraz poinformowac swoich odbiorców o zmianie adresu strony www. Dziekujemy za wspólprace.
Prosze nie dokonywac platnosci!

 
  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą nasunąć się przed skorzystaniem z naszej oferty. W razie innych pytań prosimy o kontakt.

Kliknij na pytanie, aby poznać odpowiedź.

 

Pytanie:

Czy to mi się opłaca?

Odpowiedź:

Tak. Wystarczy łatwa kalkulacja wszystkich kosztów związanych z tradycyjnym sposobem wykonania strony internetowej. U nas wszystko masz w jednym miejscu czyli swój adres, swoje miejsce na serwerze oraz pełną niezależność przy aktualizacji własnej strony. Wszystko to w niemal symbolicznej opłacie.
Z pewnością orientowałeś się ile kosztowałoby wykonanie strony internetowej przez firmę informatyczną. Strona składająca się z 5 podstron to koszt od 500zł. Do tego dochodzi hosting (utrzymanie strony na serwerze) oraz późniejsze aktualizacje. U nas wszystko masz w jednym miejscu za nieporównywalnie niższą cenę.

 

 

» Ochrona prywatności  2006-2020 © Relink